Telefon
WhatsApp

JK5000 Otomatik Çember Makinası

JK5000 Otomatik Çember Makinası
 • 06 Haziran 2022, 09:58

JK5000 Otomatik Çember Makinası

Strapack JK-5000 Çember Makinası Çalışma Detayı ; Üzerine koyabildiğiniz, her şeyi çemberleme yapabilirsiniz. Çemberlenecek ürünün ebatları makinenin çerçeve ölçüsüne göre değişiklik gösterir .

 

Ürünü makinenin üzerine koyduktan sonra Çember Makinası üzerinde bulunan buton ile çemberleme yapılabilir veya ayak pedalı ile Tam Otomatik Çemberleme yapılır.

 

Çemberleme işlemi için buton veya pedal basıldıktan sonra.

 

Çember Makine; germe, kaynatma yapıştırma otomatik olarak yapacaktır. İkinci ürünü çemberleme için makinenin üzerindeki çerçeveyi doldurarak ikinci çember için hazır hale getirecektir.

 

 

 • - Programlanabilir (Pic) mikro İşlemci
 • - Ortalama 1,6 Saniyede bir Çemberleme (Dakikada 37 Çember)
 • - Çerçeve Boyutunda İstediğiniz Ebattaki Ürünü Çemberleme İmkanı
 • - Kolay Çember Takma ve Otomatik Yükleme
 • - Elektronik Sıkma kontrolü
 • - 640N Çember Germe Kuvveti
 • - Çember Otomatik Besleme Sistem
 • - Boş Çember Atıldığında Çember Sıkıştırma Otomatik Sıfırlama
 • - Opsiyonel Olarak Ayak Pedallı
 • - Makinelarımız (2) iki yıl Erpak Ambalaj Makine Teknik Servis Hizmetleri tarafından garantilidir
 • - Her Türlü Yedek Parça ve Teknik Servis Firmamız Bünyesinde Yapılmaktadır.

 

Strapack JK5000 Çember Makinası Fiyatları ve yedek parça için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Çember Makinası Çalışma Detayı

 

Strapack Jk-5000 Tam Otomatik Çember Makinası Çember Takma Ve Kullanmı

 

 

Çember Takma Talimatı ; Takılacak Olan Çember Hazır durumu Geldikten sonra Dış Kapak Çıkarılarak Çember Bobini Takma Resmine Göre Çember Takma Şablonuna Ok Yönünde Takılır ( Çember Takma Şablonu Makine Üzerinde Mevcut ) Yerine Yerleştirlir ,Kapak Kapatılarak ,İyice Sıkılır ,Daha Sonra Çember Kesilerek Çember Takma Talimatına Uygun Olarak Gerekli Yerlerden Geçirilir.

 

Çember Stok Haznesi ; Talimata Uygun Takılan Çember Stok Haznesinin Kapağı Açılarak Yukarı Çerceveye Verme Haznesine Takılır ,Daha Sonra Kapak Kapalırı ve Makine Ön Tarafta Bulunaa Açma Kapama Düğmesinden Açılır, Açılan Çember Makinesi Alt Çember Kasnağı Hazeneyi Doldurmaya Başlar, (Hazne Dolmuyor Çemberi Kasnağını doldurmuyorsa İşlemi Tekrarlayın )

 

Yeşil Hareket düğmesi ; Düğmeye Basıldığında Makine Motorları Çalışmaya Başlar ve Çemberi Çember Çercevsine Dodurur Aynı İşlemi Sarı Işıklı Düğmeden de Yapabilirsiniz

 

Sarı Işık Butonu ; Hem İthal Çemberi Çerçeve Doldurma İşlemi Yapılır , Hem Herhangi Bir Yarım Konum veya Sıkışma Durumunda Kullanılır.

 

Acil Stop ; Acil Durum Ve Makine Kapakları Açıkken Kullanılması Tavsiye Edilir.

 

Çember Çercevesi ; Çemberin Çerceveye Doldurduktan sonra ve Çemberleme İşlemi bittikten sonra alt Çember Haznesinde Hazır Olan Çemberi Çember Çerceve Kanalına Doldurur.

 

Çember yapıştırma Alanı ; Yeşil Düğmeye Basıldığında Mekanizma Motor Sayesinde Harekete Geçerek İlk Önce Germe İşlemi Yapara ,Reziztans İki Çemberi Yapıştırır Ve Çemberi Tekrar Hazneye Sürere Bu İşlem Ortlama 1,7 Saniye de Tamamlanır.

 

Çember mm ayarı ; Çember Makinesi Yapısı Gereği 5mm -8mm-9mm-12mm ve 16mm İthal Çember İle Çalışması İçin Ayarlana Biliri , Bu İşlemin Yetkili Teknik Servis Tarafından Yapılabilir.

 

Onarım Arıza Giderme ; Yetkili Teknik Servis Erpak Ambalaj Makine Teknik Servi Hizmetleri Tarıfından Yapılır ; 0212 417 3398 veya Whatsap : 0536 662 6063

 

Ambalaj Çemberi Tedariği Sipariş İçin ; 0212 417 3398

 

Site Etiketleri

Çember Makinası

Otomatik Çember Makinası

Tam Otomatik Çember Makinası

Full Otomatik Çember Makinası

Strapack JK5000 Çember Makinası

Strapack Çember Makinası

Strapack Çember Makinesi

Strapack

Strapack Makinesi

Japon Malı Çember Makinesi

 

Strapack ,Strapak Jk5000, Japon Malı Çember Makinası ,Tam Otomatik Çember Makinası, Çerçeveli Çember Makinası, Otomatik Çember Makinası, Şerit Atma Makinası, Şeritleme makinası, strap, Strapping MachineBlog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM