Telefon
WhatsApp

Bukle Tokalar

Bukle Tokalar
  • 05 Mayıs 2023, 18:11

Bukle Tokalar

Bukle tokalar bilinen en güçlü bağlama araçlarıdır. Çember birleşimlerinin sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Kullanımı yaygın olarak görülmektedir. Fiyat performans açısından tercih sebebidir. Bukle tokalar kullanım olarak kolay ve pratiktir. Özellikle ağır malzemeleri birleştirme ve sabitleme alanında kullanılır.

Üretim maliyeti hesaplıdır. Lazım olunan yerlerde değişik ebat ve ölçülerde bulunabilmektedir. Öncelikle bukle toka kullanım alanı belirlenmeli ve bu alana uygun ebatlarda kullanım sağlanmalıdır. Özellikle bukle toka fiyatları uygun olduğu için tercih edilme oranı da artım göstermektedir.

Çeşitleri ve Özellikleri

Bukle tokalar, kullanılacak çember tipine göre değişiklik göstermektedir. Bukle tokalar ebatlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bunlar; 13mm -16-19-25-32 mm bukle toka olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılacak alana en uygun ebatlar uzman kişiler tarafından belirlenmektedir. Uygun ölçüde kullanım ekonomi olarak da zarardan kurtarmaktadır.

Bukle tokalar genel olarak palet bağlamak için kullanılır. Doğru uygulandığında açılma ve kaydırma yapmaz. Çember iki ucundan katlanıp, çelik tellerin ortasından geçirilerek uygulama sağlanır. Bu sayede işlem sağlam ve dayanıklı bitirilmiş olacaktır.

Kullanım Alanları

Kullanım alanı en geniş çemberleme aracıdır. Birçok ürünün çemberlemesinde koruyucu olarak görev almaktadır. Teknoloji ve sanayinin gelişimi ile kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Bazı kullanım alanları şunlardır;

Otomotiv sanayi ürün ve yan ürünlerinde

Alüminyum, metal, krom ürünlerinde

Sunta, kereste, parke gibi orman ürünlerinde

İnşaat sektörünün hemen hemen her alanında

Beyaz eşya parça ve yan sanayi parçaları üretiminde

Tekstil sanayide

Maden ve kimya sanayide

Plastik üretim sektöründe

Elektrik ve elektronik ürün üretimlerinde

Erpak Ambalaj

Erpak Ambalaj, 20 yılı aşkın süredir kalite ve uygun fiyatlı ürünleri ile bukle toka imalatı yapmaya devam etmektedir. Firma bukle toka üretimi sağlamakla beraber teknik servis ve yedek parça konusunda da yardımcı olmaktadır. Teknolojik ve yenilikçi hizmet anlayışı ile çağa ayak uydurmaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti sağlamaktadır.

Piyasa fiyatları göz önüne alındığında fiyat performans odaklı çalışma anlayışı olduğu görülmektedir. Malzeme temini ve montajı sırasında en önemli prensipleri güvenliktir. Müşteri beklentilerini en efektif biçimde karşılayacak bilgi ve birikime sahiptirler. Firmanın diğer ürün ve fiyatlarına www.erpakambalaj.com/ adresinden ulaşmak mümkündür.Blog

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM