< Erpak Çember Makinaları istoç

Hakkımızda

ERPAK AMBALAJ MAKİNA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Çember makinası

Çember Makinesi

Çemberleme Makinaları


ile Hizmetinizde

Endüstriyel ambalaj malzemeleri ,çemberleme makinaları ve teknik servis alanında 2003 yılından beri sektörde 2008 yılından beri erpak olarak güvenilir,ve girişimci yapısı ile iyi,kaliteli,dürüst,hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitelerimizi endoğru bilgilerle sizlere tanıta bilmek ve ulaştıra bilmek amacı ile oluşturduğumuz departmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuzla her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt verebilmek ayrıca teknik servisimizde kullanım esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilmek. Siparişlerinizi tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslimatını yapmak temel amaclarımızdır. Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu ürünlerin alanında en kaliteli üretim yapan firmaların distiribütörlüğünü yapmaktadır. Kaliteli ,güvenilir, hızlı ve ilkeli hizmet anlayışımız ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız Saygılarımızla Ürün gruplarımız yarı otomatik çemberleme makinaları Tüm ürünlerimiz CE belgeli. Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Erpak ambalaj olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lideri olmaktır. Hedefimiz; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Erpak ambalaj, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak makinelerini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutar, Erpak ambalaj, KALİTE EN BÜYÜK YATIRIMDIR. İlkesi ile yola çıkan firmamız başarısında kalite ve ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşterilerimize, daha kaliteli bir ambalajlamada ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, kalite ve uygun fiyat sorumluluğu bilinciyle sunmaktır. 5 Yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak müşterilerimize aktarmaktır.