Arrow
Hakkımızda

KurumsalKurumsal

 

ERPAK AMBALAJ MAKİNA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

 

 KALİTE EN BÜYÜK YATIRIMDIR. ANLAYIŞI İLE YOLA ÇIKAN FİRMAMIZ

 

Endüstriyel ambalaj malzemeleri veteknik servis alanında 2003 yılından beri sektörde 2008 yılından beri erpak olarak

güvenilir,ve girişimci yapısı ile  iyi,kaliteli,dürüst,hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

 

Ürün çeşitelerimizi endoğru bilgilerle sizlere tanıta bilmek ve ulaştıra bilmek amacı ile oluşturduğumuz departmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuzla her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt verebilmek  ayrıca teknik servisimizde kullanım esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilmek.

Siparişlerinizi tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslimatını yapmak temel amaclarımızdır.

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu ürünlerin alanında en kaliteli üretim yapan firmaların distiribütörlüğünü yapmaktadır.

Kaliteli ,güvenilir, hızlı ve ilkeli hizmet anlayışımız ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız

    Saygılarımızla

Tüm ürünlerimiz  CE belgeli. Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

 

Kalite PolitikamızKalite Politikamız

Erpak ambalaj   olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lideri olmaktır.

Hedefimiz; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Erpak ambalaj, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak makinelerini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutar,
Erpak ambalaj, KALİTE EN BÜYÜK YATIRIMDIR. İlkesi ile yola çıkan firmamız başarısında kalite ve ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyon & VizyonMisyon & Vizyon

Müşterilerimize, daha kaliteli bir ambalajlamada  ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, kalite ve uygun fiyat  sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.
5 Yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak müşterilerimize  aktarmaktır.